VDI.ro

Apartament 2 camere decomandat, bloc 2023, mobilat complet,...

Iasi, Tatarasi

137.000 EUR

Apartament 2 camere decomandat, bloc 2023, mobilat complet, loc de parcare – Tătărași

location_on Iasi, Tatarasi, Iasi

137.000 EUR
2.362 EUR/mp
ID: VDI199.1221450 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 27 vizualizări
Apartament 2 camere decomandat, bloc 2023, mobilat complet, loc de parcare – Tătărași - foto 1
Apartament 2 camere decomandat, bloc 2023, mobilat complet, loc de parcare – Tătărași - foto 2
Apartament 2 camere decomandat, bloc 2023, mobilat complet, loc de parcare – Tătărași - foto 3
Apartament 2 camere decomandat, bloc 2023, mobilat complet, loc de parcare – Tătărași - foto 4
Apartament 2 camere decomandat, bloc 2023, mobilat complet, loc de parcare – Tătărași - foto 5
1 / 5
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 58 mp bathtub 1 baie layers Et. 7 calendar_today 2023 home 68 mp constr.

Descriere

lt;p data-end=quot;306quot; data-start=quot;205quot;gt;lt;strong data-end=quot;306quot; data-start=quot;205quot;gt;Apartament 2 camere decomandat, bloc 2023, mobilat complet, loc de parcare amp;ndash; Tamp;#259;tamp;#259;raamp;#537;i | 137.000 amp;euro;lt;/stronggt;lt;/pgt;lt;p data-end=quot;438quot; data-start=quot;308quot;gt;Vamp;#259; propunem spre vamp;acirc;nzare un apartament modern cu 2 camere decomandat, situat amp;icirc;ntr-un bloc nou construit amp;icirc;n 2023, amp;icirc;n zona Tamp;#259;tamp;#259;raamp;#537;i.lt;/pgt;lt;p data-end=quot;618quot; data-start=quot;440quot;gt;Locuinamp;#539;a are o suprafaamp;#539;amp;#259; utilamp;#259; de 57,8 mp, la care se adaugamp;#259; un balcon generos de 10,6 mp, cu acces atamp;acirc;t din living, camp;acirc;t amp;#537;i din dormitor, oferind un spaamp;#539;iu ideal pentru relaxare.lt;/pgt;lt;p data-end=quot;721quot; data-start=quot;620quot;gt;Apartamentul este intabulat amp;#537;i se vinde complet mobilat amp;#537;i utilat, fiind gata pentru mutare imediatamp;#259;.lt;/pgt;lt;p data-end=quot;743quot; data-start=quot;723quot;gt;lt;strong data-end=quot;743quot; data-start=quot;723quot;gt;Compartimentare:lt;/stronggt;lt;/pgt;Living spaamp;#539;ios, luminos, dotat cu aer condiamp;#539;ionatlt;br /gt;Dormitor matrimoniallt;br /gt;Bucamp;#259;tamp;#259;rie amp;icirc;nchisamp;#259;, complet echipatamp;#259;lt;br /gt;Baie cu cadamp;#259; cu hidromasajlt;br /gt;Dressing separat, cu acces din holBalcon mare, acces dublult;p data-end=quot;986quot; data-start=quot;963quot;gt;lt;strong data-end=quot;986quot; data-start=quot;963quot;gt;Dotamp;#259;ri amp;#537;i avantaje:lt;/stronggt;lt;/pgt;Bloc nou (2023)lt;br /gt;Mobilier modern, amp;icirc;n stare excelentamp;#259;lt;br /gt;Bucamp;#259;tamp;#259;rie complet utilatamp;#259;: frigider, plitamp;#259;, cuptor, hotamp;#259;, maamp;#537;inamp;#259; de spamp;#259;lat vaselt;br /gt;Maamp;#537;inamp;#259; de spamp;#259;lat rufelt;br /gt;Centralamp;#259; termicamp;#259; proprielt;br /gt;Aer condiamp;#539;ionatlt;br /gt;Dressing complet mobilatlt;br /gt;Loc de parcare exterior incluslt;p data-end=quot;1373quot; data-start=quot;1271quot;gt;amp;nbsp;Zonamp;#259; Tamp;#259;tamp;#259;raamp;#537;i amp;ndash; acces facil camp;#259;tre mijloace de transport, magazine, amp;#537;coli amp;#537;i alte puncte de interes.lt;/pgt;lt;p data-end=quot;1396quot; data-start=quot;1375quot;gt;amp;nbsp;Preamp;#539;: 137.000 eurolt;/pgt;

Detalii proprietate

ID anunț VDI199.1221450
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 58 mp
Suprafață construită 68 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 7
Nr. etaje clădire 9
An construcție 2023
Preț/mp 2.362 EUR/mp

location_on Localizare

Tatarasi, Iasi, Iasi (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 137.000 €
34.000 € 1.200.000 €
Medie zonă:118.371 €