VDI.ro

Apartament 2 camere mobilat utilat Bloc Nou

Visan

70.000 EUR

Apartament 2 camere mobilat utilat Bloc Nou

location_on Visan, Iasi

70.000 EUR
2.059 EUR/mp
ID: VDI486.1207012 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 36 vizualizări
Apartament 2 camere mobilat utilat Bloc Nou - foto 1
Apartament 2 camere mobilat utilat Bloc Nou - foto 2
Apartament 2 camere mobilat utilat Bloc Nou - foto 3
Apartament 2 camere mobilat utilat Bloc Nou - foto 4
Apartament 2 camere mobilat utilat Bloc Nou - foto 5
Apartament 2 camere mobilat utilat Bloc Nou - foto 6
1 / 6
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 34 mp bathtub 1 baie layers Et. 5 calendar_today 2023 home 39 mp constr.

Descriere

V#259; propun spre vacirc;nzare un apartament modern cu 2 camere open-space, situat icirc;n zona Bucium ndash; Vi#537;an, icirc;ntr-un complex reziden#539;ial nou, lini#537;tit #537;i bine organizat, cu acces rapid c#259;tre ora#537; #537;i toate facilit#259;#539;ile din zon#259;.
Caracteristici generale:ndash; Suprafa#539;#259; bine compartimentat#259;ndash; Etaj 5 din 6ndash; Bloc nou, finalizat icirc;n 2023, dotat cu liftndash; Balcon deschis de 39 mp, ideal pentru relaxare, gr#259;din#259; urban#259;, zon#259; de lounge sau dining exteriorndash; Se vinde complet mobilat #537;i utilat, exact ca icirc;n poze
Dot#259;ri:ndash; Central#259; termic#259; propriendash; Aer condi#539;ionatndash; Mobilier modern, icirc;n stare excelent#259;ndash; Electrocasnice inclusendash; Bloc cu suprafe#539;e vitrate mari #537;i finisaje noi
Compartimentare:ndash; Living cu buc#259;t#259;rie open-space, spa#539;ios #537;i luminosndash; Dormitor separatndash; Baie modern#259;ndash; Holndash; Balcon mare, cu vedere deschis#259;
Localizare:ndash; Bucium ndash; Vi#537;an, icirc;ntr-un ansamblu reziden#539;ial noundash; Aproape de sta#539;iile mijloacelor de transport icirc;n comunndash; Icirc;n proximitate: magazine, supermarketuri, farmacii, restaurante, zone verzi
Un apartament perfect pentru locuit sau investi#539;ie, datorit#259; confortului, suprafe#539;elor generoase #537;i pozi#539;ion#259;rii excelente icirc;ntr-o zon#259; aflat#259; icirc;n plin#259; dezvoltare. Dac#259; dori#539;i detalii suplimentare sau o vizionare, v#259; stau la dispozi#539;ie.

Detalii proprietate

ID anunț VDI486.1207012
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 34 mp
Suprafață construită 39 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 5
Nr. etaje clădire 6
An construcție 2023
Preț/mp 2.059 EUR/mp

Prețul pe piață

Preț cerut: 70.000 €
70.000 € 94.400 €
Medie zonă:86.266 €