VDI.ro
VDI.ro / Apartamente de vânzare Iasi

Filtre

auto_awesome
auto_awesome Căutare AI

Apartamente de vânzare în Iasi

1.095 anunțuri găsite

bookmark_add Salvează căutarea
Se încarcă...
Apartament 4 camere decomandat zona Galata - Iasi
Vânzare
124.800 EUR 1.642 €/mp
photo_camera 1

Apartament 4 camere decomandat zona Galata

location_on Iasi, Galata

bed4 cam. bathtub2 băi square_foot76 mp layersEt. 2 calendar_today1980
Lenuta Tugui Lenuta Tugui
Fidelia Casa Fidelia Casa
Apartament 3 camere de vanzare Alexandru cel Bun - Iasi
Vânzare Exclusiv
92.900 EUR 1.858 €/mp
photo_camera 12

Apartament 3 camere de vanzare Alexandru cel Bun

location_on Iasi, Alexandru cel Bun

bed3 cam. bathtub1 baie square_foot50 mp layersEt. 4 calendar_today1973
Lenuta Tugui Lenuta Tugui
Fidelia Casa Fidelia Casa
Apartament 2 camere decomandat de vânzare Alexandru cel Bun Iasi - Iasi
Vânzare Exclusiv
88.000 EUR 1.857 €/mp
photo_camera 14

Apartament 2 camere decomandat de vânzare Alexandru cel Bun Iasi

location_on Iasi, Alexandru cel Bun

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot47.4 mp layersEt. 8 calendar_today1978
Lenuta Tugui Lenuta Tugui
Fidelia Casa Fidelia Casa
Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan - Iasi
Vânzare
58.500 EUR 1.581 €/mp
photo_camera 4

Vanzare apartament 1 camera - Bucium - Visan

location_on Iasi, Bucium

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot37 mp layersEt. 3 calendar_today2026
Marius Ivanus Marius Ivanus
Top Imobil Top Imobil
APARTAMENT 2 CAMERE DEC PANORAMIC RESIDENCE VALEA ADANCA - Iasi
Vânzare
95.000 EUR 1.939 €/mp
photo_camera 25

APARTAMENT 2 CAMERE DEC PANORAMIC RESIDENCE VALEA ADANCA

location_on Iasi, Valea Adanca

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot49 mp layersEt. 1 calendar_today2022
Catalin Zelinca Catalin Zelinca
Stil Imobil Stil Imobil
Apartament de vanzare: 2 camere, Moara de Vant, ideal investitie - Iasi
Vânzare
104.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 9

Apartament de vanzare: 2 camere, Moara de Vant, ideal investitie

location_on Iasi, Moara de Vant

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot52 mp layersEt. 1 calendar_today2018
Constantin Resmerita Constantin Resmerita
Express Casa Express Casa
Apartament de vanzare: 2 camere, ideal investitie, Moara de Vant - Iasi
Vânzare
104.000 EUR 2.000 €/mp
photo_camera 9

Apartament de vanzare: 2 camere, ideal investitie, Moara de Vant

location_on Iasi, Podul de Fier

Constantin Resmerita Constantin Resmerita
Express Casa Express Casa
Apartament 3 camere Poitiers - Frumoasa - Iasi
Vânzare
117.800 EUR 1.550 €/mp
photo_camera 10

Apartament 3 camere Poitiers - Frumoasa

location_on Iasi, Frumoasa

bed3 cam. bathtub1 baie square_foot76 mp layersEt. 2 calendar_today1985
Nelu Roman Nelu Roman
Imobil.Ro Imobil.Ro
Apartament 2 camere de vanzare zona Dacia -Iasi - Iasi
Vânzare
70.000 EUR 1.795 €/mp
photo_camera 1

Apartament 2 camere de vanzare zona Dacia -Iasi

location_on Iasi, Dacia

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot39 mp layersEt. parter calendar_today1977
Lenuta Tugui Lenuta Tugui
Fidelia Casa Fidelia Casa
Vanzare apartament 1 camera zona Dacia Iasi - Iasi
Vânzare
73.500 EUR 2.371 €/mp
photo_camera 7

Vanzare apartament 1 camera zona Dacia Iasi

location_on Iasi, Dacia

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot31 mp layersEt. 2 calendar_today1979
Lenuta Tugui Lenuta Tugui
Fidelia Casa Fidelia Casa
Apartament 1 c amera decomandat de vanzare zona Alexandru cel Bun Iasi - Iasi
Vânzare
68.800 EUR 1.859 €/mp
photo_camera 3

Apartament 1 c amera decomandat de vanzare zona Alexandru cel Bun Iasi

location_on Iasi, Alexandru cel Bun

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot37 mp layersEt. parter calendar_today1990
Lenuta Tugui Lenuta Tugui
Fidelia Casa Fidelia Casa
Apartament 2 camere Tatarasi Bloc nou - Iasi
Vânzare
145.000 EUR 2.685 €/mp
photo_camera 6

Apartament 2 camere Tatarasi Bloc nou

location_on Iasi, Tatarasi

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot54 mp layersEt. 9 calendar_today2024
Florin Cretu Florin Cretu
Fidelia Casa Fidelia Casa
Apartament 2 camere zona GARA - Iasi
Vânzare
141.500 EUR 2.440 €/mp
photo_camera 10

Apartament 2 camere zona GARA

location_on Iasi, Gara

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot58 mp layersEt. 2 calendar_today1985
Nelu Roman Nelu Roman
Imobil.Ro Imobil.Ro
Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit - Iasi
Vânzare
123.300 EUR 2.242 €/mp
photo_camera 8

Apartament 3 camere Alexandru cel Bun - Deosebit

location_on Iasi, Alexandru cel Bun

bed3 cam. bathtub1 baie square_foot55 mp layersEt. 2 calendar_today1978
Nelu Roman Nelu Roman
Imobil.Ro Imobil.Ro
Vanzare apartament 2 camere DECOMANDAT - Podu Ros - Iasi
Vânzare
102.000 EUR 1.889 €/mp
photo_camera 10

Vanzare apartament 2 camere DECOMANDAT - Podu Ros

location_on Iasi, Podu Ros

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot54 mp layersEt. 7 calendar_today1970
Marius Ivanus Marius Ivanus
Top Imobil Top Imobil
Apartament 2 camere Tudor Vladimirescu - Iasi
Vânzare
95.000 EUR 1.900 €/mp
photo_camera 5

Apartament 2 camere Tudor Vladimirescu

location_on Iasi, Tudor Vladimirescu

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot50 mp layersEt. 1
Alexandra David Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Apartament 2 camere Tatarasi - Renovat Complet - Iasi
Vânzare
102.000 EUR 1.889 €/mp
photo_camera 11

Apartament 2 camere Tatarasi - Renovat Complet

location_on Iasi, Tatarasi

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot54 mp layersEt. 2 calendar_today1970
Marius Ivanus Marius Ivanus
Top Imobil Top Imobil
Apartament 2 camere Bloc Nou - Visoianu - cug intabulat - Iasi
Vânzare
69.900 EUR 1.626 €/mp
photo_camera 8

Apartament 2 camere Bloc Nou - Visoianu - cug intabulat

location_on Iasi, Cug

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot43 mp layersEt. 3 calendar_today2025
Marius Ivanus Marius Ivanus
Top Imobil Top Imobil
Apartament 2 camere Podu Ros - Iasi
Vânzare
63.000 EUR 1.575 €/mp
photo_camera 9

Apartament 2 camere Podu Ros

location_on Iasi, Podu Ros

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot40 mp layersEt. 10 calendar_today1970
Marius Ivanus Marius Ivanus
Top Imobil Top Imobil
Apartament 1 camera Bloc Nou intabulat - Visoianu - cug - Iasi
Vânzare
57.500 EUR 1.691 €/mp
photo_camera 7

Apartament 1 camera Bloc Nou intabulat - Visoianu - cug

location_on Iasi, Cug

bed1 cam. bathtub1 baie square_foot34 mp layersEt. 3 calendar_today2025
Marius Ivanus Marius Ivanus
Top Imobil Top Imobil
Apartament 2 camere Mircea cel Batran - Iasi
Vânzare
85.000 EUR 2.024 €/mp
photo_camera 4

Apartament 2 camere Mircea cel Batran

location_on Iasi, Mircea cel Batran

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot42 mp layersEt. 1
Alexandra David Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Apartament 2 camere Nicolina 2 - Iasi
Vânzare
98.000 EUR 1.849 €/mp
photo_camera 4

Apartament 2 camere Nicolina 2

location_on Iasi, Nicolina

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot53 mp layersEt. 1
Alexandra David Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Apartament 2 camere CUG - Iasi
Vânzare
117.500 EUR 2.176 €/mp
photo_camera 7

Apartament 2 camere CUG

location_on Iasi, Cug

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot54 mp layersEt. 1 calendar_today1985
Alexandra David Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare Iasi Estate Imobiliare
Ap.2 camere, SD, 58 mp, Bucium-Visan, 0% comision - Iasi
Vânzare
96.000 EUR 1.655 €/mp
photo_camera 4

Ap.2 camere, SD, 58 mp, Bucium-Visan, 0% comision

location_on Iasi, Bucium

bed2 cam. bathtub1 baie square_foot58 mp layersEt. 1 calendar_today2026
Marius Vlasin Marius Vlasin
Stil Imobil Stil Imobil

Apartamente de vânzare județul Iasi

1.093

Oferte active

117.197 €

Preț mediu

33.000 €

Preț minim

398.000 €

Preț maxim

Piața imobiliară din Iasi

Piața imobiliară din Iasi este într-o continuă expansiune, având un total de 2108 oferte de apartamente de vânzare. Prețul mediu al acestora se situează în jurul valorii de 107,491 EUR, ceea ce reflectă diversitatea și dinamismul acestui sector. Prețurile variază de la 29,500 EUR pentru apartamentele mai accesibile, până la 800,000 EUR pentru cele de lux, oferind astfel opțiuni pentru toate bugetele.

Ghid cartiere

Fiecare cartier din Iasi are caracteristici unice și prețuri variate, astfel încât să găsești apartamentul ideal. Iată cele mai populare cartiere:

  • Tătărași: Cu 212 oferte disponibile, prețul mediu este de 108,666 EUR. Este un cartier bine conectat și apreciat de familii.
  • Galata: Oferă 159 oferte, prețul mediu fiind de 98,756 EUR. Este cunoscut pentru liniștea și verdeața sa.
  • Păcurari: Aici găsești 153 oferte, cu un preț mediu de 104,054 EUR. Este un cartier în dezvoltare, ideal pentru tineri.
  • Podu Roș: Are 152 oferte și un preț mediu de 92,916 EUR. Este un cartier central, apropiat de facilități.
  • Nicolina: Cu 144 oferte, prețul mediu este de 99,309 EUR. Este apreciat pentru accesibilitate și servicii.
  • Copou: Un cartier de prestigiu, cu 127 oferte și preț mediu de 153,294 EUR. Este preferat de cei care caută o zonă elegantă și plină de istorie.

Sfaturi pentru achiziție

Cumpărarea unui apartament este un pas important. Iată câțiva pași esențiali:

  • Stabilește un buget realist.