VDI.ro

Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | I...

Sfantu Ilie

300.000 EUR

Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697

location_on Sfantu Ilie, Suceava

300.000 EUR
1.714 EUR/mp
ID: VDI363.1215806 | Publicat: 05.05.2026 | Actualizat: 2 săptămâni în urmă | 27 vizualizări
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 1
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 2
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 3
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 4
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 5
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 6
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 7
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 8
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 9
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 10
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 11
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 12
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 13
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 14
Casa de vanzare | 4 dormitoare | 10 ari teren | Sf. Ilie | ID:1697 - foto 15
1 / 15
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 6 cam. square_foot 175 mp bathtub 2 băi layers Et. 1 calendar_today 2022 home 175 mp constr. terrain 1,000 mp teren

Descriere

Agentia imobiliara FIMMO va prezinta o proprietate deosebita situata in localitatea Sfantu Ilie, ideala pentru cei care isi doresc confort, spatiu generos si un stil de viata linistit, aproape de oras.
Imobilul, finalizat in anul 2022, este construit din caramida Porotherm, recunoscuta pentru durabilitate si eficienta termica, si este amplasat pe un teren generos de 1000 mp, oferind atat intimitate, cat si multiple posibilitati de amenajare exterioara. Suprafata utila a locuintei este de 175 mp, compartimentata inteligent pentru a raspunde nevoilor unei familii moderne.
La parter regasim o zona de zi spatioasa si luminoasa, compusa din sufragerie primitoare, bucatarie functionala, baie de serviciu, un dormitor ideal pentru oaspeti sau birou, precum si o bucatarie de vara cu acces direct pe terasa, perfecta pentru momente de relaxare sau socializare in aer liber.
Etajul este dedicat zonei de noapte si cuprinde trei dormitoare bine dimensionate, un dressing generos si o baie spatioasa dotata cu cada, oferind confort si functionalitate pentru intreaga familie.
Locuinta beneficiaza de toate utilitatile esentiale: gaz, curent electric si apa, iar canalizarea este disponibila la poarta. Proprietatea este dotata cu fosa septica. Sistemul de incalzire este asigurat de o centrala termica proprie pe gaz, completata de un semineu pe lemne, ce adauga un plus de confort si ambient. La parter incalzirea se realizeaza prin pardoseala, iar la etaj prin calorifere.
Din punct de vedere al eficientei energetice, casa este izolata exterior cu polistiren EPS 100 de 10 cm, iar podul este izolat cu spuma poliuretanica, asigurand un consum redus si un confort termic ridicat pe tot parcursul anului. In plus, proprietatea dispune de beci, ideal pentru depozitare.Imaginile sunt informative.
Aceasta proprietate reprezinta alegerea ideala pentru cei care cauta o locuinta moderna, bine construita, intr-o zona linistita, dar cu acces facil catre oras.Contact:Telefon: 0784 598 916Email: robert@fimmoimobiliare.roAdresa: Strada Ana Ipatescu, nr. 5, Suceava, Hotel Bucovina

Detalii proprietate

ID anunț VDI363.1215806
Tip proprietate Case/Vile
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 175 mp
Suprafață construită 175 mp
Suprafață teren 1,000 mp
Camere 6
Băi 2
Etaj 1
An construcție 2022
Preț/mp 1.714 EUR/mp
Tip ofertă Case Vile

location_on Localizare

Sfantu Ilie, Suceava (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 300.000 €
290.000 € 439.000 €
Medie zonă:343.000 €