ID: VDI553.1211738

Apartament 1 camera Valea Adanca - Panoramic

Iasi, Valea Adanca, Iasi
76.000 EUR · 2.303 EUR/mp
Alexandra David
Iasi Estate Imobiliare
0762688391
alexandra_david83@yahoo.com
1
Camere
1
Bai
33 mp
Suprafata
1
Etaj
Descriere:
Compania imobiliara Iasi Estate va propune spre vanzare un apartament cu 1 camera in zona Valea Adanca Caracteristici: Compartimentare: Semidecomandat Suprafata: 33 mp Etaj: 1 in bloc cu 3 etajeAvantaje: Zona linistita si verde, cu acces rapid la mijloace de transport, scoli, gradinite si supermarketuri Scara curata si bine intretinuta, cu vecini linistiti si responsabili Statie CTP in proximitate.Detalii: Centrala proprie Aer Conditionat Mobilat si utilat Se accepta atat plata din surse proprii, cat si prin credite bancare.Pentru mai multe informatii si pentru a programa o vizionare, va invitam sa ne contactati! ID Oferta: 2430
Tip proprietateGarsoniere
TranzactieVanzare
Suprafata utila33 mp
Suprafata construita33 mp
Camere1
Bai1
Etaj1