ID: VDI129.1217700

Apartament 4 camere modern | 96mp | Iris | Liberty Residential

Cluj-Napoca, Iris, Cluj
390.000 EUR · 4.643 EUR/mp
Kaliop Imobiliare
Kaliop Imobiliare
0726666121
office@kaliop.ro
4
Camere
2
Bai
84 mp
Suprafata
2
Etaj
2024
An constructie
Descriere:
Apartament Modern 4 Camere | Imobil Nou 2024 | Zon#259; Verde | Aproape de CentruKaliop Imobiliare Kaliop Imobiliare v#259; propune spre vacirc;nzare un apartament modern cu 4 camere, situat la etajul 2 al unui imobil nou, finalizat icirc;n 2024, dispus pe 6 niveluri, cu parcare la subsol. Apartamentul are o suprafa#539;#259; util#259; de 84 mp, la care se adaug#259; 2 balcoane icirc;nsumacirc;nd 6 mp, #537;i beneficiaz#259; de o compartimentare eficient#259;, ideal#259; pentru o familie: bull; Living spa#539;ios cu buc#259;t#259;rie open-space bull; 3 dormitoare bull; 2 b#259;i bull; 2 holuri ndash; unul de acces #537;i unul care face leg#259;tura cu zona de noapte Proprietatea se vinde complet mobilat#259; #537;i utilat#259;, cu electrocasnice de calitate superioar#259; Bosch #537;i Samsung, multiple spa#539;ii de depozitare, finisaje moderne #537;i o amenajare practic#259;, realizat#259; cu bun gust. Zona este lini#537;tit#259;, aerisit#259; #537;i icirc;ncon...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila84 mp
Suprafata construita98 mp
Camere4
Bai2
Etaj2
An constructie2024