ID: VDI393.1220856

Vanzare apartament 2 camere zona Cismigiu

Bucuresti, Cismigiu, Bucuresti Ilfov
97.000 EUR · 2.310 EUR/mp
Refinder Imob
RefinderImob
0733122122
office@refinderimob.ro
2
Camere
1
Bai
42 mp
Suprafata
7
Etaj
1960
An constructie
Descriere:
Apartament cu 2 camere de vanzare situata in zona Cismigiu, aproape de Facultatea de Drept. Apartamentul este pozitionata pe Strada Vasile Parvan, la aproximativ 2 minute de Facultatea de Drept si la aproximativ 10 minute de mers pe jos pana la Parcul Cismigiu, fiind o zona linistita cu acces facil catre principalele puncte de interes.Aceasta este situata la etajul 7 intr-un imobil de 8 etaje, este semidecomandat, constructie din 1960, fara risc seismic, cu o suprafata de aproximativ 46 mp. In apropiata vecinatate a proprietatii regasim: Mijloace de transport in comun, STB, Tranvai, Autobuz, , gradinite, scoli, liceu, restaurante, farmacii si centre comerciale, piata, etc.
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila42 mp
Suprafata construita46 mp
Camere2
Bai1
Etaj7
An constructie1960