ID: VDI662.1225140

Baneasa | Apartament 3 camere cu curte proprie | Zona de Nord premium | 320.000 euro + TVA

Bucuresti, Baneasa, Bucuresti Ilfov
320.000 EUR · 4.035 EUR/mp
Andrei Marin
CHESTERTONS
0723232359
andrei.marin@tet.ro
3
Camere
2
Bai
79.3 mp
Suprafata
2
Etaj
2025
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta! Va prezentam un apartament deosebit, situat in Baneasa, una dintre cele mai exclusiviste zone din Nordul Bucurestiului, apreciata pentru liniste, acces rapid si vecinatati premium. Proprietatea este amplasata la parterul unui imobil modern cu regim redus de inaltime (P+1), construit in anul 2025, si beneficiaza de un avantaj rar: curte proprie generoasa, perfecta pentru relaxare, amenajare spatiu verde sau activitati profesionale. Cu o suprafata utila de 79.3 mp si o suprafata totala de 130.4 mp, apartamentul este decomandat si compartimentat eficient: 3 camere spatioase: 1 dormitor, 1 birou si living open-space dressing 2 bai bucatarieInteriorul este nefinisat. Imobilul este construit din caramida, oferind durabilitate si confort termic. Locatia este un mare avantaj: acces rapid la mijloace de transport, supermarketuri, benzinarie, piata si hoteluri, dar si in apropiere de liceu, scoli si gradinite ndash; ideal atat pentru locuit, cat si pentru activitati...
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila79.3 mp
Suprafata construita130.4 mp
Suprafata teren40 mp
Camere3
Bai2
Etaj2
An constructie2025