Apartament 2 camere cu finisaje premium si toate utilitatile in Cartierul Militari Residence
Chiajna, Bucuresti Ilfov
62.300 EUR
· 1.284 EUR/mp
Bogdan Dumitru
CHESTERTONS
0723232359
bogdan.dumitru@tet.ro
2
Camere
1
Bai
48.51 mp
Suprafata
1
Etaj
2026
An constructie
Descriere:
Excelenta prin experienta!
Noi nu vindem francize, noi vindem proprietati! ... si o facem pe 5 continente!
Va propunem la vanzare un apartament de 2 camere, modern intr-un bloc finalizat (2026) in Militari Residence, avand multiple facilitati in imediata apropiere. Ansamblul rezidential are finisaje premium, peste media zonei.Apartamentul se afla la etajul 1 intr-un bloc de 5 etaje + mansardaDezvoltatorul are 20 ani de experienta si mai multe proiecte finalizate.Suprafata utila a apartamentului este de 48,51 mp
Pretul apartamentului este de 62300 EURO + TVA
Exista posibilitatea achizitionarii parcarii la pretul de 5000 EURO TVA INCLUS.
Date tehnice:
Eficienta energetica: cladiri termoizolate cu polistiren de min 10 cm, geamuri tripan cu tamplarie de 6 camere, centrale termice individuale / incalzire in pardoseala la parter si calorifere la etaj, consum optim amp; costuri reduse;
Calitate in executie:ndash; structura pe cadre de beton (stalpi, grinzi si plansee);ndash; pereti exteriori...