ID: VDI316.1231922

RECO casa Tarian

Tarian, Bihor
42.000 EUR · 299 EUR/mp
Ioana Apati
Reco Imobiliare
0741686421
a.ioana@recoimobiliare.ro
4
Camere
2
Bai
140.55 mp
Suprafata
2021
An constructie
Descriere:
RECO Imobiliare va propune spre vanzare in EXCLUSIVITATE #4455#DM86Casa in constructie in tarianAceasta proprietate se afla intr-o zona retrasa, in plina de dezvoltare. Casa este construita din materiale de calitate(NU este construit de dezvoltator!!!) compus in felul urmator:Antreu, living, dining,dresing, bucatarie, 2 bai, 3 dormitoare decomandate siterasa. Supfarata teren:681 mpSuprafata construita : 173mp +tearasa 18.80mp Suprafata utila: 140.55 mpPret: 42.000 euro TELEFON 0376 443 700Va asptept cu drag la vizionare!
Tip proprietateCase/Vile
TranzactieVanzare
Suprafata utila140.55 mp
Suprafata construita173 mp
Suprafata teren681 mp
Camere4
Bai2
An constructie2021