ID: VDI313.1232292

Berceni-Metrou Leonida,apartament 2 camere decomandat

Bucuresti, Berceni, Bucuresti Ilfov
67.000 EUR · 1.558 EUR/mp
SILVIA STANCIU
Sun Rezidential Real Estate
0729153743
silvia.sunrezidential@gmail.com
2
Camere
1
Bai
43 mp
Suprafata
5
Etaj
2016
An constructie
Descriere:
Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Berceni, zona Metrou Dimitrie Leonida, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul 5 (mansarda)din 5, cu o suprafata de 48 mp. Locuinta este spatioasa, luminoasa, dispune de toate imbunatatirile : gresie , faianta , parchet , termopan, balcon deschis , centrala termica. Imobilul nu are lift. Disponibil imediat. Pret negociabil. Acces facil catre mijloacele de transport in comun, centre comerciale, scoli, gradinite. COMISION 0%
Tip proprietateApartamente
TranzactieVanzare
Suprafata utila43 mp
Suprafata construita48 mp
Camere2
Bai1
Etaj5
An constructie2016