VDI.ro

Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu cu hol locuibil

Bucuresti, Nicolae Grigorescu

109.900 EUR

Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu cu hol locuibil

location_on Bucuresti, Nicolae Grigorescu, Bucuresti Ilfov

109.900 EUR
2.290 EUR/mp
ID: VDI58.1232617 | Publicat: 22.05.2026 | Actualizat: 13 ore în urmă | 2 vizualizări
Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu  cu hol locuibil - foto 1
Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu  cu hol locuibil - foto 2
Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu  cu hol locuibil - foto 3
Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu  cu hol locuibil - foto 4
Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu  cu hol locuibil - foto 5
Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu  cu hol locuibil - foto 6
Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu  cu hol locuibil - foto 7
Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu  cu hol locuibil - foto 8
Apartament 2 camere Nicolae Grigorescu  cu hol locuibil - foto 9
1 / 9
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 2 cam. square_foot 48 mp bathtub 1 baie layers Et. 3 calendar_today 1978 home 50 mp constr.

Descriere

ID intern:368356
Oferta eligibila la Banca prin Credit Ipotecar
Oferta pentru a locui dar si investitie pozitia fiind strategica intre dpua statii de Metrou, Nicolae Grigorescu respectiv 1 Decembrie 1918 ,4 minute pietonale reale respectiv 6 minute distanta catre ambele din fata Blocului
Se poate monta centrala termica proprie daca se dorste ,acest aspect.
Distanta fata de Parcul Alexandru Ioan Cuza este de 12 minute pietonale
Deasemena se face accesul facil #537;i u#537;or c#259;tre toate punctele cardinale ale Orasului

propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Nicolae Grigorescu, reper Scoala Gimnaziala nr 92, intr-un imobil construit in anul 1977, disponibil la etajul 3 din 10, cu o suprafata de 50 mp, baie, balcon, bucatarie. Imobilul este situat in apropiere de piata, statie STB, scoli, gradinita.

Vizionarea acestui imobil se face doar in baza semn#259;rii unui acord de vizionare conform codului civil, art 2.096-2.102 .Acordam indrumare in vederea acordarii unui credit bancar (BRD, FIRST BANK, ALPHA BANK, PATRIA BANK, BANCA TRANSILVANIA)Se percepe comision 2%. Politica agentieiAcirc; este de a optimiza negocierea pretului in raport cu comisionul.

Detalii proprietate

ID anunț VDI58.1232617
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 48 mp
Suprafață construită 50 mp
Camere 2
Băi 1
Etaj 3
Nr. etaje clădire 10
An construcție 1978