VDI.ro

Apartament 3 camere Dristor

Bucuresti, Dristor

425.000 EUR

Apartament 3 camere Dristor

location_on Bucuresti, Dristor, Bucuresti Ilfov

425.000 EUR
3.795 EUR/mp
ID: VDI58.1232484 | Publicat: 22.05.2026 | Actualizat: 22 ore în urmă | 4 vizualizări
Apartament 3 camere Dristor - foto 1
Apartament 3 camere Dristor - foto 2
Apartament 3 camere Dristor - foto 3
Apartament 3 camere Dristor - foto 4
1 / 4
Vânzare
/
Glisati pentru navigare
bed 3 cam. square_foot 112 mp bathtub 2 băi layers Et. 10 calendar_today 2019 home 120 mp constr.

Descriere

ID intern: 368347. Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, decomandat, confort 1, situat in zona Dristor, reper Mall Vitan, intr-un imobil construit in anul 2019, disponibil la etajul 10 din 17, cu o suprafata de 120 mp, baie, balcon, bucatarie. Imobilul este situat in apropiere de piata, statie STB, scoli, gradinita. Vizionarea acestui imobil se face doar in baza semn?rii unui acord de vizionare conform codului civil, art 2.096-2.102 republicat. Se percepe comision 2%. Politica agentiei este de a optimiza negocierea pretului in raport cu comisionul.

Detalii proprietate

ID anunț VDI58.1232484
Tip proprietate Apartamente
Tranzacție Vanzare
Suprafață utilă 112 mp
Suprafață construită 120 mp
Camere 3
Băi 2
Etaj 10
Nr. etaje clădire 17
An construcție 2019
Preț/mp 3.795 EUR/mp

location_on Localizare

Dristor, Bucuresti, Bucuresti Ilfov (localizare aproximativă)

Prețul pe piață

Preț cerut: 425.000 €
109 € 3.500.000 €
Medie zonă:181.796 €